کتاب شاهین در دام جاسوسان

دانلود کتاب شاهین در دام جاسوسان

فایل قابل ویرایش کتاب شاهین در دام جاسوسان , ورد کتاب شاهین در دام جاسوسان


کتاب شاهین در دام جاسوسان

کتاب شاهین در دام جاسوسان

کتاب-شاهین-در-دام-جاسوسان

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب شاهین در دام جاسوسان اثر رجبعلی اعتمادی می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم ۱۵۲ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.
مشخصات محصول:
عنوان: کتاب شاهین در دام جاسوسان
تالیف: رجبعلی اعتمادی
تعداد صفحه: ۱۵۲ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن و فشرده شده | فوق العاده
خلاصه ای از کتاب:

خسته و کوفته از اداره به راه افتادم هوا نسبتا سرد بود و زمستان، تهران داشت چهره اخمو و دژم خود را نشان می داد سوار اتومبیل قرمز رنگی که تازه از یک بازرگان ورشکسته خریداری کرده بودم از اداره بیرون زدم. تهرانی ها تقریبا از زمستان وحشت دارند اغلب از
ساعت هشت شب خیابان ها خلوت است و عبور و مرور در خیابان ها کمتر به چشم می خورد مخصوصا اگر سوز سردی هم از دامنه البرز شلاق کشان به طرف شهر در حرکت باشد.
درباره نویسنده:
رجبعلی اعتمادی در سال ۱۳۱۲ در شهر لاراستان فارس به دنیا آمد پدرش اسن پدربزرگش را برای او انتخاب کرد ولی مادرش نام اون راه به نهدی تغییر داد ولی نلن شناسنامه ای اون هم چنان رجب.علی باقی ماند در سال ۱۳۳۵ پس از اتمام دوره ی سربازی در آزمون آموزشی روزنامه اطلاعات شرکت کرد.
دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد کتاب شاهین در دام جاسوسان

 

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

 

دانلود کتاب شاهین در دام جاسوسان , سایت کتاب شاهین در دام جاسوسان , خرید کتاب شاهین در دام جاسوسان , دانلود رایگان کتاب شاهین در دام جاسوسان , فایل کتاب شاهین در دام جاسوسان

Author: mp3-sound.ir