کتاب روزهای سخت بارانی

دانلود کتاب روزهای سخت بارانی

فایل قابل ویرایش کتاب روزهای سخت بارانی , ورد کتاب روزهای سخت بارانی


کتاب روزهای سخت بارانی

کتاب روزهای سخت بارانی

کتاب-روزهای-سخت-بارانی

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب روزهای سخت بارانی اثر رجبعلی اعتمادی می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم ۴۹۷ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.
مشخصات محصول:
عنوان: کتاب روزهای سخت بارانی
تالیف: رجبعلی اعتمادی
تعداد صفحه: ۴۹۷ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن و فشرده شده | فوق العاده
خلاصه ای از کتاب:

آه..این روزهای بارانی که هوا از پرنده ها خالی…هر وقت آسمان شهر آبستن باران میشود, من به مالیخولیا دچار میشوم.. مالیخولیا عجیبی که نمیدانم از چه زمانی در من ريشه گرفته است.. با شتاب از خانه یا محل کار بیرون میزنم و به دنبال گمشده ای که نمیدانم کیست و چیست در خیابانها به راه می افتم.. معمولاً در این راه پیمایی مالیخولیائی هرگز مقصد و هدف معینی ندارم، فقط شتابزده و منگ زیر بالهای خاکستری باران در خیابان ها پرسه میزنم و….
درباره نویسنده:
رجبعلی اعتمادی در سال ۱۳۱۲ در شهر لاراستان فارس به دنیا آمد پدرش اسن پدربزرگش را برای او انتخاب کرد ولی مادرش نام اون راه به نهدی تغییر داد ولی نلن شناسنامه ای اون هم چنان رجبعلی باقی ماند در سال ۱۳۳۵ پس از اتمام دوره ی سربازی در آزمون آموزشی روزنامه اطلاعات شرکت کرد.
دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد کتاب روزهای سخت بارانی

 

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

 

دانلود کتاب روزهای سخت بارانی , سایت کتاب روزهای سخت بارانی , خرید کتاب روزهای سخت بارانی , دانلود رایگان کتاب روزهای سخت بارانی , فایل کتاب روزهای سخت بارانی

Author: mp3-sound.ir