دانلود پاورپوینت سلفی گری

دانلود ppt سلفی گری

فایل قابل ویرایش ppt سلفی گری , ورد ppt سلفی گری

      ppt سلفی گری ,دانلود رایگان دانلود پاورپوینت سلفی گری,خرید دانلود پاورپوینت سلفی گری , دانلود پاورپوینت سلفی گری , سلفی گری

توضیحات مختصر در مورد ppt سلفی گری

ppt سلفی گری

دانلود-پاورپوینت-سلفی-گریppt سلفی گری ، 91 اسلاید آموزشی ویژه شما معلم آموزان گرامی به صورت دانلود پاورپوینت قابل ویرایش با تخفیف ویژه از وبسایت قابل دانلود می باشد.


نام فایل : سلفی گری
فرمت فایل : پاورپوینت
تعداد اسلاید ها : 91 صفحه
قسمتی از فایل دریافت :
یکی از جریان‌هایی که در سال‌های اخیر نقش بسزایی در سیاست‌های منطقه‌ای ایفا کرده و هر روز بر دامنه گسترش نفوذ آن در منطقه افزوده می‌شود، جریان ‘سلفی’ است.
نظر به انحراف‌های گسترده اندیشه سلفیان در جهان اسلام که متاسفانه دامنه آن به حوزه عقاید دیگر مذاهب شناخته شده اسلامی نیز سرایت کرده، تلاش‌ شد در این کار به معرفی این جریان انحرافی و سیر تحول و اندیشه‌های آن بپردازیم..
سلفی‌گری در معنای لغوی به معنی تقلید از گذشتگان، كهنه پرستی یا تقلید كوركورانه از مردگان است، اما ‘سلفیه’ در معنای اصطلاحی آن، نام فرقه‌ای است كه تمسك به دین اسلام جسته، خود را پیرو سلف صالح می‌دانند و در اعمال، رفتار و اعتقادات خود سعی بر تابعیت از پیامبر اسلام(ص)، صحابه و تابعین دارند.
آنان معتقدند كه عقاید اسلامی باید به همان نحو بیان شوند كه در عصر صحابه و تابعین مطرح بوده است، یعنی عقاید اسلامی را باید از كتاب و سنت فراگرفت و علما نباید به طرح ادله‌ای غیر از آنچه قرآن در اختیار می‌گذارد، بپردازند. در اندیشه سلفیون، اسلوب‌های عقلی و منطقی جایگاهی ندارد و تنها نصوص قرآن، احادیث و نیز ادله مفهوم از نص قرآن برای آنان حجیت دارد.
دانلود فایل

 

ppt سلفی گری

Author: mp3-sound.ir