دانلود پاورپوینت حرکت برای سلامت مردان

دانلود ppt حرکت برای سلامت مردان

فایل قابل ویرایش ppt حرکت برای سلامت مردان , ورد ppt حرکت برای سلامت مردان

      ppt حرکت برای سلامت مردان,دانلود رایگان دانلود پاورپوینت حرکت برای سلامت مردان,خرید دانلود پاورپوینت حرکت برای سلامت مردان, دانلود پاورپوینت حرکت برای سلامت مردان, حرکت برای سلامت مردان

توضیحات مختصر در مورد ppt حرکت برای سلامت مردان

ppt حرکت برای سلامت مردان

دانلود-پاورپوینت-حرکت-برای-سلامت-مردانppt حرکت برای سلامت مردان ، 35 اسلاید آموزشی ویژه شما دانشجویان گرامی به صورت دانلود پاورپوینت قابل ویرایش با تخفیف ویژه از وبسایت قابل دانلود می باشد.


نام فایل :  حرکت برای سلامت مردان
فرمت فایل : پاورپوینت
تعداد اسلاید ها : 35 اسلاید
قسمتی از فایل دریافت :
از روز سلامت مردان تا هفته سلامت مردان
هفته سلامت مردان بهانه ای است تا بار دیگر به همه پدران، پسران، برادران و مسران ایرانی یادآور شویم که سلامتی ایشان برایمان مهم است چراکه سلامت آنها ضامن سلامت جامعه و مایه آرامش خانواده است. از این رو این حرکت بزرگ که نخستین بار در سال 85 به پیشنهاد انجمن اورولوژی ایران و با حمایت وزارت بهداشت، درمان  و آموزش پزشکی شکل گرفت با گام هایی مستحکم تر و با حمایت سایر مراکز مانند شهرداری و انجمن های علمی دیگر طی شده و استمرار خواهد داشت.
1- عدم آگاهي از بيماري هاي خاموش قابل پيشگيري  و اورژانس هاي اورولوژي كه منجر به از دست رفتن ارگان و نياز به جايگزيني با روش‌هاي پر‌هزينه مي شود.
2- شيوع بسيار بالاي بعضي از بيماري هاي اورولوژي و عدم آگاهي مناسب در مورد آن ها (واريكوسل، ناباروري، BPH، سنگ‌هاي ادراري و …). 
3- افزايش شيوع STD و عوارض آن.
4- فراواني مشكلات ناتواني جنسي در مردان كه از شايع‌ترين علت طلاق در كشورمان مي باشد.
5- مردان جزء گروه‌هاي پرخطر جامعه محسوب مي شوند به دليل مراجعه كمتر به پزشك عمدتاً در مراحل پيشرفته بيماري آن ها تشخيص داده مي شود.
1- حساس‌سازي و تبيين جايگاه فرهنگي سلامت در جامعه. 
2- پيشگيري اوليه و تشخيص زودرس بيماري هاي خطير و بدون علامت. 
3- ايجاد و گسترش فعاليت‌هاي بين بخشي جهت دست‌يابي و تأثير‌گذاري بر گروه‌هاي هدف.
4- توسعه اجراي روز ملي سلامت مردان در شبكه‌هاي بهداشتي و درماني كشور از طريق برنامه‌هاي اجرايي معاونت سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي.
5- بيان ايثار و علاقه و همراهي اورولوژيست‌هاي سراسر كشور نسبت به سلامتي جامعه. 
6- گسترش فعاليت‌ها بين انجمن‌هاي علمي در كشور جهت مشاركت در اعلام بيماري‌هاي خطير، كم‌علامت هر رشته و اجراي روز ملي سلامت مردان.
دانلود فایل

 

ppt حرکت برای سلامت مردان

Author: mp3-sound.ir