دانلود پاورپوینت اقتصاد کاربردی برای مدیران

دانلود ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران

فایل قابل ویرایش ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران , ورد ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران


ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران

ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران

دانلود-پاورپوینت-اقتصاد-کاربردی-برای-مدیران

دانلود پاورپوینت اقتصاد کاربردی برای مدیران

فرمت فایل: پاورپوینت pptx

تعداد اسلایدها: 30 اسلاید

حجم فایل: 732 کیلوبایت

این معادله تأثیر رشد درداده و بهبود فرآوری را در رشد بازداده خلاصه می کند:
1- تأثیر رشد عوامل درداده در دو قلم اول مشاهده می شود. نیروی کار و سرمایه هریک معادل میزان رشد خود ضرب در سهم آن داده در درآمد، به رشد بازداده کمک می کند.
2- میزان بهبود دانش فنی، که پیشرفت دانش فنی یا رشد فرآوری کل عوامل نامیده می شود. میزان رشد فرآوری کل عوامل عبارت از مقداری است که بازداده در نتیجه بهبود شیوه تولید، بدون تغییر کلیه درداده ها، افزایش می یابد، به دیگر سخن هنگامی که فرآوری کل عوامل دارای رشد است که با همان عوامل تولید، بازداده بیشتری به دست آید.
3- یک تابع تولید، عوامل درداده و دانش فنی را به سطح بازداده ارتباط می دهد. رشد بازداده با فرض ثبات سطح دانش فنی، عبارت از میانگین وزنی رشد در داده هاست که اوزان برابر با سهم درآمدند. تابع تولید توجیهات را به عوامل درداده و تغییرات در دانش فنی، به منزله منابع رشد بازداده معطوف می کند.
4- نظریه رشد، عوامل تشکیل دهنده رشد میان مدت و بلندمدت بازداده را مورد مطالعه قرار می دهد.
نتیجه گیری:
اقتصاد دانان طرفدار دیدگاه عرضه، افزایش سطح و میزان رشد بازداده اشتغال کامل را، از طریق ایجاد انگیزه های بهتر برای کارکردن، پس انداز و سرمایه گذاری و از طریق کاهش مقررات پیشنهاد می کنند، پژوهشهای تجربی نشان می دهد که این انگیزه ها در بخش طرف عرضه نیروی کار موفق است و اینکه کاهش کسری دولت سبب تهییج سرمایه گذاری می شود.
تابع تولید مقدار بازداده را به درداده نیروی کار، باتوجه به سایر عواملف، نظیر سرمایه، ارتباط می دهد. افزایشهای متوالی نیروی کار، اضافه بازداده کمتر و کمتری را به دست می دهد. تولید نهایی نیروی کار Y/∆X∆ یعنی افزایش بازداده برای هر واحد افزایش در اشتغال با شیب تابع تولید نشان داده شده است. مسطح شدن شیب نشان دهنده آن است که تولید نهایی نیروی کار نزولی است

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران

 

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

 

دانلود ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران , سایت ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران , خرید ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران , دانلود رایگان ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران , فایل ppt اقتصاد کاربردی برای مدیران

Author: mp3-sound.ir