دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I.C.C)

دانلود ppt اتاق بازرگانی (I.C.C)

فایل قابل ویرایش ppt اتاق بازرگانی (I.C.C) , ورد ppt اتاق بازرگانی (I.C.C)


ppt اتاق بازرگانی (I.C.C)

ppt اتاق بازرگانی (I.C.C)

دانلود-پاورپوینت-اتاق-بازرگانی-i-c-c-

دانلود پاورپوینت اتاق بازرگانی (I.C.C)

فرمت فایل: پاورپوینت pptx

تعداد اسلایدها: 19 اسلاید

حجم فایل: 331 کیلوبایت

اتاق بازرگانی چیست؟

اتحادیه های محلی از افراد شاغل در امر تجارت که به منظور رونق و رفاه جامعه علی الخصوص از لحاظ منافع بازرگانی تشکیل شده اند ، اتاق بازرگانی نام دارد.
هر اتاق بازرگانی معمولا یک هیئت مدیره منتخب دارد و امورمربوط ازطریق کمیته های تخصصی دنبال می شود.
از میان فعالیت هایی که معمولا توسط این کمیته ها انجام می شود ، می توان به اقدامات و تلاش های صنعتی در جذب صنایع جدید به منطقه مربوطه و تهیه اطلاعات و ارائه مشاوره به دولت در مباحثی چون اختلافات کارگری تا مباحث مربوط به مالیات ورونق صنعت گردشگری در شهرها اشاره نمود.

تاریخچه اتاق بازرگانی در جهان :

تاریخچه و قدمت اتاقهای بازرگانی در جهان به سال 1599دربندر مارسی فرانسه باز می گردد ، بعدها درپی صدور یک فرمان سلطنتی در سال 1701 اتاق های بازرگانی در سراسر کشور فرانسه بر پا شدند.این تشکیلات به سرعت در قرون 17و18در سراسر خاک فرانسه گسترش یافت ، پس از انقلاب فرانسه ظهور اتاق های بازرگانی به تمام اروپای غربی گسترش یافت. اولین نهاد در خارج از فرانسه در جزیره جرسی به سال 1768در خاک بریتانیا شکل گرفت.
البته این اتاقها در هرکشوری مطابق با آداب و رسوم ملی ومحلی توسعه یافتند . به همین دلیل،علی رغم ویژگی های مشترک ، تفاوتهای عمده ای نیز میان آنها وجود داشت.اما مهم ترین ویژگی مشترک آنها ، نقش و صلاحیت اتاقهای بازرگانی در عهده دار بودن نمایندگی فعالان اقتصادی در هر ناحیه بود.

اتاق بازرگانی و صنایع آمریکا :

در آمریکا اولین اتاق بازرگانی به سال 1768در ایالت نیویورک ایجاد شد ، و تا سال 1870 چهل اتاق بازرگانی در آمریکا تاسیس شد.
اما ایده تاسیس یک موسسه ملی برای حمایت وپشتیبانی از منافع تولید کنندگان وبازرگانان مشاغل شهروندان آمریکا ، برای اولین بار از زمان پرزیدنت ویلیام هوارد تافت رئیس جمهور وقت آمریکا در سخنرانی وی در میان نمایندگان کنگره این کشور در هفتم دسامبر سال1911اعلام شد.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد ppt اتاق بازرگانی (I.C.C)

 

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

 

دانلود ppt اتاق بازرگانی (I.C.C) , سایت ppt اتاق بازرگانی (I.C.C) , خرید ppt اتاق بازرگانی (I.C.C) , دانلود رایگان ppt اتاق بازرگانی (I.C.C) , فایل ppt اتاق بازرگانی (I.C.C)

Author: mp3-sound.ir