دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها

دانلود دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها

فایل قابل ویرایش دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها , ورد دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها


دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها

دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها

دانلودطرح-جابر-باموضوع-انبار-دانه-هانام فایل:طرح جابر باموضوع انبار دانه ها

بافرمت ورد وقابل ویرایش
شرح مختصر فایل

این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم طرح جابربن حیان کلاس دوم حمل و نقل و انبار دانه ها می باشد که بلافاصله بعد از پرداخت قابل دانلود می باشد.

این مجموعه شامل:

پوستر های طرح جابربن حیان در مورد حمل و نقل و انبار دانه ها
تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد حمل و نقل و انبار دانه ها
عکس جابربن حیان در مورد حمل و نقل و انبار دانه ها
مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان حمل و نقل و انبار دانه ها
این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.
قسمتی ازین مجموعه

حمل و نقل ـ انبار کردن

۱ـ حمل و نقل

۱ـ۱پیمانکار موظف است کلیه ی ابزار ، ماشین آلات و افراد مورد نیاز جهت دریافت بارگیری ، حمل ، تخلیه ، چیدن ، انبارکردن ، محافظت و استفاده از مصالح و اجناس را به نحوی که مورد تایید مهندس یا نماینده باشد تهیه نماید .

۲ـ۱ پیمانکار می بایست در هنگام بارگیری ، حمل ، تخلیه و ابزار و وسایل مورد لزوم به نحوی استفاده نماید که به کیفیت فنی و عینی اجناس و مصالح عهده کارفرما هیچ گونه صدمه ای وارد نگردد .

۳ـ۱ اجناس و مصالح در هنگام حمل و نقل نبایستی انداخته شده و یا به موانعه ای برخورد نماید موجب خسارت به آنهایا به عایق و بسته بندی آنها گردد ، بلکه باید توسط وسایل و ابزار مناسب از یک ارتفاع به ارتفاع دیگرمنتقل شوند . به طور مثال برای بارگیری و تخلیه لوله ها باید از قلاب های مخصوص که دارای یک صفحه فلزی خم شده با انحنای مساوی انحنای داخلی لوله باشد ( مشابه آن چه در نقشه نشان داده شده ) استفاده گردد و هم چنین برای حمل لوله ها می بایست از چاکی ( زین ) های مناسب جهت زیر لوله ها و بالشتک های لاستیکی و یا چاکی برای بین لوله ها به تعداد مورد نیاز استفاده گردد .

۴ـ۱ برای مهار کردن لوله ها روی تریلر با زنجیر یا سیم بکسل بایستی در محل تماس آنها با لوله به منظور جلوگیری از صدمات مکانیکی از وسائل پلاستیکی و یا لاستیکی استفاده شود . به طور کلی در عملیات مربوط به حمل و نقل ، تماس فلز با فلز لوله مجاز نمی باشد .

۵ـ۱ لوله های با قطر کمتر از ۸ اینچ در ردیفهای مساوی حمل خواهد شد در این مورد چاکی ها در زیر اولین ردیف و بین تمامی ردیف های بعدی بایستی قرار گیرد .

۲ ـ انبار کردن

۱ـ۲ پیمانکار موظف است انبارهای مورد احتیاج و متناسب با اجناس مختلف پروژه را احداث نماید . این انبارها بایستی قبل از حمل مصالح عهده کارفرما مورد بازدید و تائید مهندس یا نماینده او قرار گیرد . شروع تحویل مصالح عهده کارفرما منوط به آماده بودن انبارها می باشد .

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها

 

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

 

دانلود دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها , سایت دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها , خرید دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها , دانلود رایگان دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها , فایل دانلودطرح جابر باموضوع انبار دانه ها

Author: mp3-sound.ir