دانلودطرح جابر باموضوع اسب

دانلود دانلودطرح جابر باموضوع اسب

فایل قابل ویرایش دانلودطرح جابر باموضوع اسب , ورد دانلودطرح جابر باموضوع اسب


دانلودطرح جابر باموضوع اسب

دانلودطرح جابر باموضوع اسب

دانلودطرح-جابر-باموضوع-اسبنام فایل:طرح جابر باموضوع اسب
فرمت فایل ورد و قابل ویرایش
شرح مختصر فایل

این مجموعه شامل:

· پوستر های طرح جابربن حیان در مورد اسب
· تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد اسب
· عکس جابربن حیان در مورد اسب
· مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان اسب
· این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.
قسمتی ازین مجموعه
از نظر تکاملی طبق یافته های فسیلی ، منشاء اسبهای امروزی از پستاندار کوچکی تحت عنوان ائوهیپوس که شباهت زیادی به روباه داشته و مربوط به حدود ششصد میلیون سال قبل ، یعنی دوران ائوسن از نظر زمین شناسی است و چنین بر می آید که از نظر تکاملی اسبهای امروزی درطی میلیونها سال از این پستاندار کوچک منشاء گرفته اند .
قد این جانور در حدود ۳۰ الی ۳۵ سانتیمتر بوده و گسترش جهانی داشته است بدن آن گرد و دارای پشتی خمیده بوده و در هنگام راه رفتن از کف پنجه های خود استفاده می کرده است . در اندام حرکتی قدامی خود ۴ انگشت و در اندامی خلفی خود ۳ انگشت داشته است .حدود ۱۳ نوع از این جاندار در بخشهای مختلف آمریکای شمالی و انگلستان ، سیوئیس ، فرانسه و بلژیک یافته شده است .
بنابر کشفیات بعمل آمده نه تنها طویل شده و نیز کاهش تعداد تدریجی اندامهای حرکتی اسب استنباط می شود ، بلکه تغییراتی که بصورت طولانی شدن گردن و جمجمه همراه با تغییر عادات چرا کردن ( مانند خوردن میوه های آبدار که در بالای سطح زمین رشد می کنند ) به رژیم علف خواری ( خوردن علف های خشبی و سخت از سطح زمین ) ایجاد شده را می توان بر گرفت .

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد دانلودطرح جابر باموضوع اسب

 

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

 

دانلود دانلودطرح جابر باموضوع اسب , سایت دانلودطرح جابر باموضوع اسب , خرید دانلودطرح جابر باموضوع اسب , دانلود رایگان دانلودطرح جابر باموضوع اسب , فایل دانلودطرح جابر باموضوع اسب

Author: mp3-sound.ir