ترجمه مبادی العربیه جلد سوم بخش نحو با حلّ کامل تمرینات ترجمه: دکتر غلامرضا کریمی فرد

دانلود ترجمه مبادی العربیه جلد سوم بخش نحو با حلّ کامل تمرینات ترجمه: دکتر غلامرضا کریمی فرد

فایل قابل ویرایش ترجمه مبادی العربیه جلد سوم بخش نحو با حلّ کامل تمرینات ترجمه: دکتر غلامرضا کریمی فرد , ورد ترجمه مبادی العربیه جلد سوم بخش نحو با حلّ کامل تمرینات ترجمه: دکتر غلامرضا کریمی فرد

      ترجمه,مبادی العربیه ,جلد سوم ,بخش نحو,دکتر غلامرضا کریمی فرد,زبان و ادبیات عربی ,مبادی العربیه جلد 3

توضیحات مختصر در مورد ترجمه مبادی العربیه جلد سوم بخش نحو با حلّ کامل تمرینات ترجمه: دکتر غلامرضا کریمی فرد

ترجمه مبادی العربیه جلد سوم بخش نحو با حلّ کامل تمرینات ترجمه: دکتر غلامرضا کریمی فرد

ترجمه-مبادی-العربیه-جلد-سوم-بخش-نحو-با-حلّ-کامل-تمرینات-ترجمه-دکتر-غلامرضا-کریمی-فرد-"عنوان: ترجمه مبادی العربیه جلد سوم بخش نحو با حلّ کامل تمرینات
ترجمه: دکتر غلامرضا کریمی فرد ‘دانشیار گروه زبان و ادبیات عربی دانشگاه شهید چمران اهواز’
فرمت: پی دی اف
تعداد صفحات: 228
بخشی از متن:
پیشگفتار مترجم: زبان عربی، ازآن نظر که زبان اسلام و قرآن است، برای ما ایرانیان اعتبار ویژه ای دارد.علاوه بر آنکه احادیث، روایات و بسیاری از کتاب های معتبر دینی ما به این زبان است. بسیاری از اندیشمندان ما در زمینه های مختلف علمی ازشعر و ادبیات، فقه، اصل فلسفه، تفسیر، تاریخ، جغرافیا، پزشکی، ریاضی، نجوم و غیر آن، تألیفات ارزشمندی را به زبان عربی از خود به جای گذاشته اند که استفاده از آنها مستلزم دانستن این زبان است.
زبان عربی دارای اصل و قواعدی است که اصطلاحاً آنرا ‘صرف و نحو’ میگویند و علی رغم آشنایی عمومی، فراگیری آن به صورت کاربردی، نیازمند صرف وقت و حوصله کافی و آموزش صحیح آن است.
پیشگفتار مؤلف: دستور زبان عربی علمی است که به وسیله آن، حالت‌های گوناگون کلمات عربی، چه به تنهایی و چه در جمله، شناخته می‌شود و هدف از آن، دور ماندن گوینده و نویسنده از اشتباه در گفتن و نوشتن است.

دانلود فایل

 

ترجمه مبادی العربیه جلد سوم بخش نحو با حلّ کامل تمرینات ترجمه: دکتر غلامرضا کریمی فرد

Author: mp3-sound.ir